Par izmaiņām @lral.lv pasta lasīšanā no 14.Feb.2005

Sakarā ar pāreju uz citu serveri no 14.Feb.2005 ir mainījusies @lral.lv pasta servera konfigurācija.

Izmaiņas skar tos, kuriem ir fiziska vieta uz LRAL pasta servera un kas pastu lasa pa taisno no LRAL pasta servera ar WEB interfeisu vai ar Outlook Express vai tmldz programmu.

Tiem, kam bija pāradresācijas no @lral.lv adreses uz citu, tās saglabājas un nekas nav jāmaina. Taču ja bija, gan pāradresācija, gan tika saglabāta vēstules kopija uz LRAL servera, tad šīs kopijas nolasīšanai arī nepieciešams veikt izmaiņas.

Izmaiņas

  • Kopš 14.Feb.2005 @lral.lv pastkastīšu username sakrīt ar e-pasta adresi. Piemēram, pastkastītei yl8jki@lral.lv atbilstošais username ir yl8jki@lral.lv. Tas nozīmē, ka Outlook Express @lral.lv pastkastītes konfigurācijā ir jānomaina username no call uz call@lral.lv
    Līdzīgi turpmāk call@lral.lv kā username jālieto arī, lai lasītu @lral.lv pastu caur  http://webmail.parks.lv/

Uz vecā servera vēstules 14.Feb.2005 bija palikušas YL3GCJ, YL3AD, YL2GD, YL2EM. Pārējiem vēstuļu uz vecā servera nav.

Lai nolasītu vēstules, kas palika neizlasītas uz vecā servera, ir ar veco username (kas bija vienāds ar jūsu call) jāpieslēdzas vecajam serverim pēc  IP adreses 217.198.224.93. To var izdarīt vai nu Outlook Express @lral.lv konta konfigurācijā īslaicīgi izmainot POP3 serveri no mail.lral.lv uz 217.198.224.93. Vai arī ja lasa no WEB interfeisa http://webmail.parks.lv/, tad tur servera laukā jāraksta 217.198.224.93, bet username laukā jāraksta jūsu call.

Vēlams šīs vēstules kaut kad nolasīt, jo tās kaut kad var tikt izdzēstas.

Pilna atjaunota pasta lasīšanas instrukcija ir atrodama šeit

Problēmu gadījumā kontaktējieties ar mani (Agris, YL2VW, )