„Baltijas ceļa” 30. gadadienai veltītais radioamatieru piemiņas diploms

ENG EST LIT

Radioamatieru piemiņas diplomu „Baltic Way -30” organizē visu trīs Baltijas valstu Radioamatieru organizācijas - Eesti Raadioamatööride Ühing (ERAÜ), Latvijas Radio Amatieru Līga (LRAL) un Lietuvos Radijo Mėgėjų Draugija (LRMD) ar mērķi - atzīmēt notikuma 30. gadadienu. „Baltijas ceļš” bija miermīlīga protesta akcija pret 1939. gada 23. augustā parakstīto Molotova-Ribentropa paktu, kurā neatkarīgas austrumeiropas valstis tika sadalītas ietekmes sfērās starp Padomju Savienību un Nacistisko Vāciju. 1989. gada 23. augustā vairāk kā 2 miljoni Igaunijas, Latvijas un Lietuvas iedzīvotāji sadevās rokās un izveidoja 675 km garu cilvēku ķēdi – „Baltijas ceļu”, kā kopības simbolu cīņā par valstu neatkarību.

Piemiņas diploma noteikumi un aktivitātes:

  1. No 2019. gada 19. augusta, plkst. 0:00 (vietējais laiks, UTC+3) līdz 2019. gada 25. augustam, plkst. 23:59 (vietējais laiks, UTC+3) ēterā strādās trīs piemiņas stacijas ES30WAY, YL30WAY un LY30WAY visos ĪV un UĪV diapazonos un visos darba veidos – CW, PHONE (SSB un FM) un DIGI (visi ciparu veidi).
  2. Lejuplādējamu elektronisko diplomu PDF formātā iespējams nopelnīt, izpildot sekojušus noteikumus:
  3. Diplomu iespējams izpildīt arī novērotājiem (SWL), tāpat savācot 30 punktus. Katra piemiņas stacija dod 5 punktus. Pieteikumu ar visām trim Baltijas piemiņas stacijām, viņu korespondentiem, datumu, laiku, diapazonu, darba veidu un elektronisko adresi, kur jānosūta pdf diploms, jānosūta uz adresi:
  4. Visi piemiņas staciju QSO tiks ielādēti ClubLog, eQSL un LoTW. Papīra QSL iespējams pasūtīt, izdarot OQRS pieprasījumu ClubLog līdz 2019. gada 31. decembrim. Lūdzu nesūtiet papīra QSL, ja tā ir pasūtīta ar OQRS.
  5. Visi jautājumi un atbildes – LY2BAW ().
  6. Oficiālais diploma menedžeris - Simonas LY2EN

Veiksmi!

ERAU, Kristjan Kass, ES7GM
LRAL, Andris Brunenieks, YL2FD
LRMD, Tadas Vysniauskas, LY2BAW

2019. gada augusts

Zemāk 30 gadus vecs foto: